Utworzono: 23-09-2019

19 września 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem z Posterunku Policji w Łęczycach młodszym aspirantem Grzegorzm Kałuziak. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.  Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, dzieci  zaśpiewały piosenkę. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.